Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


3 - 4. korcsoport 2019-20.

III. KORCSOPORT    
     
100 méter HÁT fiú    
1. Horváth Ábel 01:31:05 Mindszenty
2. Panai Péter 01:31:19 Szt. Erzsébet
3. Horváth Áron 01:32:28 Babits
4. Szabó Mihály 01:35:47 vitézek
5. Szilágyi Botond 01:36:17 Mindszenty
6. Knapp Nagy János 01:39:10 Mindszenty
7. Puskás Máté 01:40:66 Szt. Erzsébet
8. Friedmann Ákos 01:49:22 Szt. Erzsébet
     
100 méter HÁT, leány    
1. Ráczkevy Janka 01:22:16 Dobó
2. Fenyves Lili 01:31:46 Szt. Erzsébet
3. Miszlai Míra 01:36:03 Szt. Erzsébet
4. Pintér Zsófia 01:37:35 Szt. Erzsébet
5. Bartal Zsófia 01:45:06 Dobó
6. Gálosi Dorka 01:50:49 Dobó
7. Eszenyi Leila 01:59:31 Dobó
8. Slavóczki Liza 02:12:15 Dobó
9. Kárász Lili feladta  
     
100 méter MELL, fiú    
     
1. Kál Benjamin András 01:36:22 Gyakorló
2. Szabó Mihály 01:43:31 Gyakorló
3. Sikó Márton 01:50:50 Dobó
4. Szilágyi Botond 01:52:20 Mindszenty
5. Horváth Ábel 01:52:28 Mindszenty
6. Lukács Szabolcs 01:52:88 Petőfi
7. Pusztai Márton 01:56:32 Dobó
8. Horváth Ármin 01:58:41 Babits
9. Friedmann Ákos 01:59:95 Szt. Erzsébet
10. Kemp Balázs 02:00:23  
11. Kiss Kenéz 02:01:60 Gyakorló
12. Halmai Péter 02:03:93 Dobó
13. Halics Noel 02:18:11 Szt. Erzsébet
14. Cshizi Lőrinc 02:24:05 Dobó
     
100 méter MELL, leány    
1. Szívós Adél 01:41:91 Dobó
2. Pintér Zsófia 01:43:16 Szt. Erzsébet
3. Ráczkevy Janka 01:44:90 Dobó
4. Szekeres Antónia 01:49:06 Szt. Erzsébet
5. Bartal Zsófia 01:49:34 Dobó
6. Miszlai Míra 01:49:53 Szt. Erzsébet
7. Nagy Csenge 01:50:15 Szt. Erzsébet
8. Balogh Borbála 01:50:65 Szt. Erzsébet
9. Lesták Eszter 02:00:41 Szt. Erzsébet
10. Balogh Olívia 02:20:16 Szt. Erzsébet
11. Jó-Dobronya Éva 02:21:82 vitézek
12. Kupcsek Édua 02:21:96 Szt. Erzsébet
     
100 méter  GYORS, fiú    
1. Banai Péte 01:13:10 Szt. Erzsébet
2. Sikó Márton 01:13:57 Dobó
3. Horváth Ábel 01:16:37 Mindszenty
4. Szabó Mihály 01:21:25 vitézek
5. Szilágyi Botond 01:24:48 Mindszenty
6. Bérczi Kálmán 01:25:13 Dobó
7. Horváth Ármin 01:30:35 Babits
8. Puskás Máté 01:31:51 Szt. Erzsébet
9. Pusztai Márton 01:33:40 Dobó
10. Friedmann Ákos 01:33:93 Szt. Erzsébet
11.Lukács Szabolcs 01:38:81 Petőfi
12. Halmai Péter 01:52:51 Dobó
13.Cshizi Lőrinc 02:11:57 Dobó
     
100 méter GYORS, leány    
1. Ráczkevy Janka 01:17:97 Dobó
2. Fenyves Lili 01:22:84 Szt. Erzsébet
3. Miszlai Míra 01:23:22 Szt. Erzsébet
4. Szívós Adél 01:29:86 Dobó
5. Bartal Zsófia 01:37:46 Dobó
6. Szekeres Antónia 01:39:27 Szt. Erzsébet
7. Balogh Borbála 01:41:16 Szt. Erzsébet
8. Nagy Csenge 01:43:03 Szt. Erzsébet
9. Lesták Eszter 01:56:89 Szt. Erzsébet
10. Jó-Dobronya Éva 02:11:09 vitézek
     
4 x 50 méter fiú váltó    
1. Mindszenty 02:25:88  
2. Dobó 02:45:61  
3. Szt. Erzsébet 02:50:59  
     
4 x 50 méter leány váltó    
1. Dobó 02:34:65  
2. Szent Erzsébet "A" 02:38:72  
3. Szent Erzsébet "B" 03:23:66  
     
IV. KORCSOPORT    
     
100 méter HÁT, fiú    
1. Balogh Márton 01:19:09 Montágh 
2 .Fiala Péter 01:22:17 Szt. Erzsébet
3. Pap Kristóf 01:23:56 Dobó
4. Bérczi Csongor 01:34:04 Dobó
5. Pecze Gergő 01:37:88 Szt. Erzsébet
     
100 méter HÁT, leány    
1. Hertlik Nóra 01:35:27 Szt. Erzsébet
2. Basovszki Réka 01:37:31 József Attila
3. Jombik Anna 01:41:32 Szt. Erzsébet
4. Deák Luca 01:44:18 Szt. Erzsébet
5. Hernádi Rebeka 01:44:31 Szt. Erzsébet
     
100 méter MELL, fiú    
1. Fiala Péter 01:34:97 Szt. Erzsébet
2. Szabó Gellért 01:36:44 Dobó
3. László Márk 01:50:28 Szt. Erzsébet
4. Kóber Miklós 01:52:75 Dobó
5. Bérczi Csongor 01:54:77 Dobó
6. Ritzi Balázs 02:04:40 Petőfi
     
100 méter MELL, leány    
1. Kemenes Fanni 01:44:75 Szt. Erzsébet
2. Hernádi Rebeka 01:54:00 Szt. Erzsébet
3. Bencze Réka 01:56:37 Szt. Erzsébet
4. Kárász Viktória 01:57:70 Petőfi
5. Hertlik Nóra 01:58:79 Szt. Erzsébet
6. Deák Luca 02:04:73 Szt. Erzsébet
     
100 méter GYORS, fiú    
1. Fiala Péter 01:10:35 Szt. Erzsébet
2. Pap Kristóf 01:12:68 Dobó
2. Balogh Márton 01:12:68 Montágh
3. Espasa Ramon Albert 01:17:13 Szt. Erzsébet
4. Szabó Gellért 01:24:34 Dobó
5. Tóth Dávid 01:32:78 Mindszenty
6. Kóbor Miklós 01:34:45 Dobó
7. László Márk 01:45:34 Szt. Erzsébet
8. Tóth Dániel 01:57:34 Mindszenty
     
100 méter GYORS, leány    
1. Hertlik Nóra 01:24:60 Szt. Erzsébet
2. Kemenes Fanni 01:27:63 Szt. Erzsébet
3. Kárász Viktória 01:29:65 Petőfi
4. Basovszki Réka 01:31:22 József
5. Jombik Anna 01:34:07 Szt. Erzsébet
     
4 x 50 méter fiú váltó    
1. Dobó 02:28:19  
2. Szt. Erzsébet 02:33:41  
3. Mindszenty 03:24:23  
     
4 x 50 méter leány váltó    
1. Szt. Erzsébet 02:45:72