Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2019-20.:

 

II. korcsoport 2019. 11. 25.

 

A rendezvényen öt városi iskola csapata vett részt.

Kőrmérkőzéses rendszerben játszottak a csapatok.

 

Végeredmény:

 

  1. MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
  2. VITÉZ JÁNOS KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
  3. JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
  4. BABITS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
  5. PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA

 

MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA:

  1. Vodicska Zsolt
  2. Dudás Dániel
  3. Pónya Márton
  4. Erős Lóránt
  5. Jónás László
  6. Nagy Levente
  7. Borza Levente
  8. Csermák Gergely

 

 

VERSENYKIÍRÁS II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA 2019-20.

/ TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

UGYE MÁR NEVEZTÉL A WWW.MDSZ.HU-N!

 

1. Verseny helye :

- Vitéz János általános iskola tornaterme (volt Gyakorló)

 

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

- 2019. november 25. hétfő 12.00 ÓRA – Gyülekező: 11.30tól

 

3. Szervezők:

 - Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

-  Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

 

4. Nevezési díj : nincs

 

5. Díjazás: I – III.hely:  érem,  minden induló iskola oklevelet kap.

 

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Korosztály: csak 2009-2010. évben születettek
  • Csapatlétszám: 10 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékidő: 2x15perc, 3perc szünettel
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 10 fő játékos szerepeltethető, az a 10 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.
  • Csapatlétszám mérkőzésen: 4+ 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere megengedett).
  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.

Játékszabályok:

  • a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).
  • Középkezdésből közvetlenül gól nem érhető el.
  • A labda kapus által történő játékba hozatala esetén gól közvetlenül nem
  • érhető el.
  • A játékteret az alapvonalon elhagyó labdát a kapus a büntetőterületen belülről (lépéskorlátozás nélkül) lábbal vagy kézzel is játékba hozhatja, a labdát az ellenfél térfelére közvetlenül nem juttathatja át. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak. Az ellenfél játékosai a büntetőterületen belül nem tartózkodhatnak.
  • Ha játékban van a labda, akkor a kapus már átdobhatja, átrúghatja a félpályát, akár gólt is szerezhet ezekből.
  • A hazaadást a kapus nem foghatja meg.
  • A kapusról, ill. a védekező játékosról az alapvonalon túlra jutó labda szögletrúgást eredményez.
  • A játékteret az oldalvonalon elhagyó labdát kézzel és lábbal egyaránt játékba lehet hozni, az oldalvonalon kívülről, vagy az oldalvonalról. Oldalvonalon belülről elvégzett partbedobásnál/partrúgásnál a partbedobás/partrúgás joga átszáll az ellenfélre. Partbedobás/partrúgás esetén az ellenfél játékosainak minimum 3 méterre kell állniuk a labdától.
  • A partbedobást/partrúgást a labda birtoklását követő 10 másodpercen belül el kell végezni, ellenkező esetben a partbedobás/partrúgás joga  átszáll az ellenfélre. Partbedobásból/partrúgásból közvetlenül (érintés nélkül) nem lehet gólt elérni.
  • Lesállás nincs.
  • A büntetőrúgást a 7 méteres pontról kell elvégezni.

 

Részletek: www.evde.eoldal.hu

Szerencsés Tamás                                           

 

Esztergom, 2019. november 06.

 

________________________________________________________________

 

2018-19.:

II. korcsoportos labdarúgó diákolimpia, Esztergom

2018. december 19. szerda – Pézsa Tibor sportcsarnok
A városból 5 iskola nevezett be a tornára. A mérkőzéseket Osvald Zsolt vezette.

Körmérkőzések:


Vitézek – Sz. Erzsébet: 0-0

József – Mindszenty: 0-10

Vitézek – Babits: 3-2

Sz. Erzsébet – Mindszenty: 0-1

József – Babits: 1-0

Vitézek – Mindszenty: 1-0

Babits – Sz. Erzsébet: 1-0

Vitézek – József: 0-0 

Mindszenty – Babits: 4-2

Sz. Erzsébet József: 2-0

Végeredmény:
1. Mindszenty: 9pont                                                                                                     

2. Vitézek: 8pont                                                                                                                       

3. Szt. Erzsébet: 4pont

4. József: 3pont                                                                                                                         

5. Babits: 3pont

Győztes csapat névsora: Dudás Ádám, Országh Balázs Barnabás, Vodicska Zsolt, Balla Bence, Szilágyi Botond, Horváth Edvárd, Borza Levente

Felkészítő tanár: Antal Attila

 

 

VERSENYKIÍRÁS II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA 2018-19.

/ TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

UGYE MÁR NEVEZTÉL A WWW.MDSZ.HU-N!

 

1. Verseny helye :

- Vitéz János általános iskola tornaterme (volt Gyakorló)

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

- 2018. december 19. szerda 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól

3. Szervezők:

 - Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

-          Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem,  minden induló iskola oklevelet kap.

 

6. Egyéb tudnivalók:

-          a sorsolást Osvald Zsolt készíti

-          csak tornacipőben lehet játszani

-          az egységes mez kötelező

-          Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

-          A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

-          Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt

-          Korosztály: csak 2008-2009. évben születettek

-          Csapatlétszám: 10 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).

-          Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 10 fő játékos szerepeltethető, az a 10 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.

-          Csapatlétszám mérkőzésen: 4+ 1 játékos tartózkodhat a pályán.

-          Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere megengedett).

-          Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.

Játékszabályok:

-          a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

-          Középkezdésből közvetlenül gól nem érhető el.

-          A labda kapus által történő játékba hozatala esetén gól közvetlenül nem

-          érhető el.

-          A játékteret az alapvonalon elhagyó labdát a kapus a büntetőterületen belülről (lépéskorlátozás nélkül) lábbal vagy kézzel is játékba hozhatja, a labdát az ellenfél térfelére közvetlenül nem juttathatja át. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak. Az ellenfél játékosai a büntetőterületen belül nem tartózkodhatnak.

-          Ha játékban van a labda, akkor a kapus már átdobhatja, átrúghatja a félpályát, akár gólt is szerezhet ezekből.

-          A hazaadást a kapus nem foghatja meg.

-          A kapusról, ill. a védekező játékosról az alapvonalon túlra jutó labda szögletrúgást eredményez.

-          A játékteret az oldalvonalon elhagyó labdát kézzel és lábbal egyaránt játékba lehet hozni, az oldalvonalon kívülről, vagy az oldalvonalról. Oldalvonalon belülről elvégzett partbedobásnál/partrúgásnál a partbedobás/partrúgás joga átszáll az ellenfélre. Partbedobás/partrúgás esetén az ellenfél játékosainak minimum 3 méterre kell állniuk a labdától.

-          A partbedobást/partrúgást a labda birtoklását követő 10 másodpercen belül el kell végezni, ellenkező esetben a partbedobás/partrúgás joga  átszáll az ellenfélre. Partbedobásból/partrúgásból közvetlenül (érintés nélkül) nem lehet gólt elérni.

-          Lesállás nincs.

-          A büntetőrúgást a 7 méteres pontról kell elvégezni.

Szerencsés Tamás                                           

Esztergom, 2018. november 13.

_____________________________________________

 

2017-18.:

II. korcsoportos labdarúgó diákolimpia, Esztergom

 

2017. december 11. hétfő – Vitéz János iskola tornaterme

A mérkőzéseket Osvald Zsolt vezette.

 

Körmérkőzések:

Vitzézek – Mindszenty: 2-4

József – Babits: 2-2

József – Vitézek: 5-3

Babits – Mindszenty: 0-8

Babits – Vitézek: 1-2

Mindszenty – József: 8-4

 

Végeredmény:

1. Mindszenty 9pont

2. József 4pont

3. Vitéz János 3pont

4. Babits 1pont

 

Győztes csapat névsora:

Horváth Henrik, Horváth Edvárd, Schuszter Botond, Csányi Csanád, Füzesi Marcell, Gubó Brúnó, Vodicska Ferenc

________________________________________________________________

VERSENYKIÍRÁS II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA 2017-18. / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

UGYE MÁR NEVEZTÉL A WWW.MDSZ.HU-N!

1. Verseny helye :

  • Vitéz János általános iskola tornaterme (volt Gyakorló)

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2017. december 11. hétfő 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem,  minden induló iskola oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Korosztály: csak 2007-2008. évben születettek
  • Csapatlétszám: 10 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 10 fő játékos szerepeltethető, az a 10 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.
  • Csapatlétszám mérkőzésen: 4+ 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere megengedett).
  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.

Játékszabályok:

  • a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).
  • Középkezdésből közvetlenül gól nem érhető el.
  • A labda kapus által történő játékba hozatala esetén gól közvetlenül nem
  • érhető el.
  • A játékteret az alapvonalon elhagyó labdát a kapus a büntetőterületen belülről (lépéskorlátozás nélkül) lábbal vagy kézzel is játékba hozhatja, a labdát az ellenfél térfelére közvetlenül nem juttathatja át. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak. Az ellenfél játékosai a büntetőterületen belül nem tartózkodhatnak.
  • Ha játékban van a labda, akkor a kapus már átdobhatja, átrúghatja a félpályát, akár gólt is szerezhet ezekből.
  • A hazaadást a kapus nem foghatja meg.
  • A kapusról, ill. a védekező játékosról az alapvonalon túlra jutó labda szögletrúgást eredményez.
  • A játékteret az oldalvonalon elhagyó labdát kézzel és lábbal egyaránt játékba lehet hozni, az oldalvonalon kívülről, vagy az oldalvonalról. Oldalvonalon belülről elvégzett partbedobásnál/partrúgásnál a partbedobás/partrúgás joga átszáll az ellenfélre. Partbedobás/partrúgás esetén az ellenfél játékosainak minimum 3 méterre kell állniuk a labdától.
  • A partbedobást/partrúgást a labda birtoklását követő 10 másodpercen belül el kell végezni, ellenkező esetben a partbedobás/partrúgás joga  átszáll az ellenfélre. Partbedobásból/partrúgásból közvetlenül (érintés nélkül) nem lehet gólt elérni.
  • Lesállás nincs.
  • A büntetőrúgást a 7 méteres pontról kell elvégezni.

 

Részletek: www.evde.eoldal.hu

Szerencsés Tamás                                           

Esztergom, 2017. november 21.

_________________________________________________________________

2016-17.:

2.kcs labdarúgás diákolimpia

2016.december 14. szerda – Gyakorló iskola

 

Résztvevő csapatok:

 

  • Gyakorló

  • Petőfi

  • József

  • Mindszenty

  • Babits

 

Eredmények:

 

  • Gyakorló–Petőfi: 7-0

  • József-Mindszenty:0-3

  • Gyakorló-Babits:5-1

  • Petőfi-József:4-2

  • Mindszenty-Babits:2-0

  • Gyakorló-József:3-1

  • Petőfi-Babits::1-3

  • Gyakorló-Mindszenty:2-2

  • József-Babits:2-0

  • Petőfi-Mindszenty:2-4

 

Végeredmény:

 

  1. Gyakorló- 10pont (+13)

  2. Mindszenty – 10pont (+7)

  3. Babits – 3pont (-5)

  4. József – 3pont (-7)

  5. Petőfi – 3pont (-9)

 

A győztes csapat névsora:

 

Tihanyi Áron, Vígh Álmos, Krisztián Márk, Haas Dávid, Léb Krisztián, Schleifer Ádám, Kishonti Bálint, Széles Benedek, Harcz Viktor, Kollár Csanád, Gimesi Donát, Magyar Balázs

 

Szervező:

 

Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület, Gyakorló iskola, Osvald Zsolt

 

Szerencsés Tamás

 

 

VERSENYKIÍRÁS

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

2016 .november 18ig kérek egy írásbeli megerősítést ha indulni szeretnél!!!

1. Verseny helye :

  • Gyakorló általános iskola tornaterme
  • Pézsa Tibor sportcsarnok??

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2016. december 14. szerda 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól a Gyakorló iskolában

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem,  minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Csapatlétszám: 12 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 12 fő játékos

szerepeltethető, az a 12 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt

a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.

  • Csapatlétszám mérkőzésen: 6 + 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere

megengedett).

  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.
  • .Játékszabályok: a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

– Középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el.

– A kapus semmilyen körülmények között és formában nem juttathatja át a

labdát az ellenfél térfelére anélkül, hogy saját térfelén játékost vagy talajt

nem ért a labda. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett

szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– Kapukirúgásból csak úgy juttatható át a labda az ellenfél térfelére, ha a

labda játékost, vagy talajt ér a saját térfélen. A szabály megszegése esetén,

a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– A kapukirúgást a talajról kell elvégezni, a labda a büntetőterület bármely

pontjára elhelyezhető. Az ellenfél játékosa a büntetőterület vonalára állhat.

– Oldalvonal mögül csak lapos passzal hozható ismét játékba a labda. Az

ellenfél játékosai 3 méterre helyezkednek el - pontrúgásnál is - és nem

akadályozhatják a labda játékba hozatalát.

– Lesállás van (55 x 35 m-es pályán).

– A büntetőrúgást a 9 méteres vonalról kell elvégezni.

Szerencsés Tamás                                            

 

Esztergom, 2016. november 14.

 

 

Eredmények 2015-16.:

Az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület 2015.november 30-án a Gyakorló iskolában és a Sporiban szervezte meg a  2.korcsoportos Esztergom városi labdarúgó diákolimpiát:

A verseny szervezői: Nagyné Stróbl Katalin, Osvald Zsolt, Szerencsés Tamás

Eredmények:

„A -csoport”:

  • Gyakorló – Mindszenty: 1-1
  • Babits  - Szent Erzsébet: 0-8
  • Gyakorló – Babits: 3-1
  • Mindszenty – Szent Erzsébet: 1-0
  • Gyakorló – Szent Erzsébet: 1-2
  • Mindszenty – Babits: 5-0

„B-csoport”:

  • József – Arany: 4-0
  • József – Szent Imre: 4-0
  • Arany – Szent Imre: 0-4

 

Helyosztók: ( „A” csoport 1-2. helyezett csapata játszott körmérkőzéseket a „B” csoport 1.helyezett csapatával)

  • Mindszenty – József: 4-0
  • Mindszenty – Szent Erzsébet: 2-3
  • József – Szent Erzsébet: 0-1

Végső sorrend:

  1. Szent Erzsébet
  2. Mindszenty
  3. József

Győztes csapat:

Móczik Ágoston, Major Bulcsú, Iacobut Ádám, Erdélyi Ákos, Ámon András, Espasa Ramon Albert, Juhász Márk, Nagy Márk, Ungi Bálint, Révay Roland, Patta Dávid, Vigmann Donát, Testnevelő: Egri Tibor

 

 

VERSENYKIÍRÁS 2015-16.:

VERSENYKIÍRÁS

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

Nevezett iskolák:

Mindszenty, József, Szt.Imre ált.isk (Petőfi), Babits, Arany, Szt.Erzsébet, Gyakorló

 

1. Verseny helye :

  • Gyakorló általános iskola tornaterme
  • Pézsa Tibor sportcsarnok??

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2015. NOVEMBER 30. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól a Gyakorló iskolában

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem,  minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Csapatlétszám: 12 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 12 fő játékos

szerepeltethető, az a 12 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt

a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.

  • Csapatlétszám mérkőzésen: 6 + 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere megengedett).
  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.
  • .Játékszabályok: a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

– Középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el.

– A kapus semmilyen körülmények között és formában nem juttathatja át a labdát az ellenfél térfelére anélkül, hogy saját térfelén játékost vagy talajt nem ért a labda. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– Kapukirúgásból csak úgy juttatható át a labda az ellenfél térfelére, ha a labda játékost, vagy talajt ér a saját térfélen. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– A kapukirúgást a talajról kell elvégezni, a labda a büntetőterület bármely pontjára elhelyezhető. Az ellenfél játékosa a büntetőterület vonalára állhat.

– Oldalvonal mögül csak lapos passzal hozható ismét játékba a labda. Az ellenfél játékosai 3 méterre helyezkednek el - pontrúgásnál is - és nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát.

– Lesállás van (55 x 35 m-es pályán).

– A büntetőrúgást a 9 méteres vonalról kell elvégezni.

Szerencsés Tamás                                           

Esztergom, 2015-11-10

 

________________________________________________________________

Eredmények 2014-15.:

II.KCS. LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

Szervező:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület (Szerencsés Tamás)
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája (Nagyné Stróbl Katalin) és Pézsa Tibor Sportcsarnok

Időpont, helyszín:

  • 2014. december 03. szerda 12.30 – Gyakorló Iskola

Résztvevők:

  • 2004 - 2005-be született fiúk

Játékvezető:

  • Osvald Zsolt

„A” csoport:

  • Gyakorló
  • Szent Erzsébet
  • Mindszenty

Eredmények:

  • Gyakorló – Mindszenty: 1:2
  • Gyakorló – Szent Erzsébet: 1:0
  • Szent Erzsébet – Mindszenty: 2:3

 

„B” csoport:

  • József
  • Babits
  • Szent Imre

Eredmények:

Szent Imre – Babits: 0:6

Babits – József:  3:4

Szent Imre - József: 2:4

 

Helyosztók:

A2 – B2, Szent Erzsébet - Babits: 4:2

A1 – B1, József - Mindszenty: 3:3, büntetőkkel : 3:1

Végeredmény:

  1. József
  2. Mindszenty
  3. Szent Erzsébet
  4. Babits

 

Győztes csapat névsora:

Petró Péter, Rostási Dominik, Vassy Botond, Pák Péter, Gere Zalán, Üveges Bálint, Lepcsényi Erik, Bóna György, Réz Olivér, Alfaro Juhász Marci, Engelbrecht Zsófia  

Köszönjük a Gyakorló iskolának és a Pézsa Tibor Sportcsarnoknak, hogy térítésmentesen használhattuk a tornacsarnokát

________________________________________________________________

 

VERSENYKIÍRÁS 2014-15.:

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

Nevezett iskolák:

Mindszenty, József, Szt.Imre ált.isk, Babits, Arany, Szt.Erzsébet, Gyakorló

1. Verseny helye :

  • Gyakorló általános iskola tornaterme
  • Pézsa Tibor sportcsarnok

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2014. DECEMBER 3. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól a gyakorló iskolában

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem,  minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Csapatlétszám: 12 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 12 fő játékos

szerepeltethető, az a 12 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt

a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.

  • Csapatlétszám mérkőzésen: 6 + 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere

megengedett).

  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.
  • .Játékszabályok: a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

– Középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el.

– A kapus semmilyen körülmények között és formában nem juttathatja át a

labdát az ellenfél térfelére anélkül, hogy saját térfelén játékost vagy talajt

nem ért a labda. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett

szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– Kapukirúgásból csak úgy juttatható át a labda az ellenfél térfelére, ha a

labda játékost, vagy talajt ér a saját térfélen. A szabály megszegése esetén,

a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– A kapukirúgást a talajról kell elvégezni, a labda a büntetőterület bármely

pontjára elhelyezhető. Az ellenfél játékosa a büntetőterület vonalára állhat.

– Oldalvonal mögül csak lapos passzal hozható ismét játékba a labda. Az

ellenfél játékosai 3 méterre helyezkednek el - pontrúgásnál is - és nem

akadályozhatják a labda játékba hozatalát.

– Lesállás van (55 x 35 m-es pályán).

– A büntetőrúgást a 9 méteres vonalról kell elvégezni.

__________________________________________________________________

 

2013 - 14:

 

Diákolimpia 2. Kcs.(3 – 4. o.)

 

2013. december 03. kedd

Pézsa Tibor Sportcsarnok

 

 

A csop.                                                               B csop.

1. GYAKORLÓ                                                  1. JÓZSEF

2. SZENT IMRE                                                2. BABITS

3. MINDSZENTY                                               3. ARANY

 

Időpont

Csoport

Mérkőzés 1x7’

Eredmény

13.00

A

GYAKORLÓ – SZENT IMRE

7 - 1

13.15

B

JÓZSEF – BABITS

1 - 7

13.30

A

GYAKORLÓ – MINDSZENTY

3 - 3 (5 - 4)

13.45

B

JÓZSEF – ARANY

5 - 4

14.00

A

SZENT IMRE – MINDSZENTY

1 - 6

14.15

B

BABITS – ARANY

8 - 0

14.30

5 – 6

helyért

A3                          B3

SZENT IMRE        ARANY

 

1 - 1

14.45

3 – 4

helyért

A2                          B2

MINDSZENTY     JÓZSEF

 

5 - 1

15.00

 

Döntő

A1                          B1

BABITS                 GYAKORLÓ

 

5 - 2

 

 

Végeredmény:     1.  BABITS

                            2.  GYAKORLÓ

                            3.  MINDSZENTY

                            4.  JÓZSEF

                            5.  ARANY

                            6.  SZENT IMRE

                           

 ____________________________________________________________________________

 
 
VERSENYKIÍRÁS
 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /
 
Nevezett iskolák: Mindszenty, Szt. Imre Általános,
Arany, Gyakorló, Babits, Szt. Erzsébet, József
 
1. Verseny helye :
Gyakorló általános iskola tornaterme
2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:
2013. DECEMBER 3. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól
3. Szervezők:
Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
VJRKF Gyakorló általános iskolája
4. Nevezési díj : nincs
5. Díjazás: I – III.hely: érem, minden induló iskola oklevelet kap.
6. Egyéb tudnivalók:
a sorsolást Osvald Zsolt készíti
csak tornacipőben lehet játszani
az egységes mez kötelező
mérkőzésidő : 10 perc
a 3-4.oszt.csapatoknál 5+1 / 12 fő nevezhető / - kispálya
Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
 
Szerencsés Tamás                                            
 
Esztergom, 2013-11-21
 

 

____________________________________________________________________________

 

 

2012. december 05-én rendezte meg az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület az esztergomi Gyakorló általános iskolában a 2. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét. A versenyen a körzet iskoláinak 3. és 4. osztályos tanulói vehettek részt. A rendezvényre 8 iskola nevezett, és küzdöttek meg a győztesnek járó trófeáért.

 

A résztvevőket 2 csoportra osztottuk, a csoportküzdelmeket a Gyakorló iskolában és a Pézsa Tibor Városi Sportcsarnokban rendeztük meg.

 

Eredmények:

 

"A" csoport:

Szt.Imre - Arany: 0-1

Szt.Erzsébet - Pilismarót: 0-2

Szt.Erzsébet - Szt.Imre: 0-6

Pilismarót - Arany: 2-0

Pilismarót - SZt.Imre: 1-1

Arany- Szt.Erzsébet: 2-1

 

"B" csoport:

Gyakorló - József: 0-0

Mindszenty - Babits: 0-2

Mindszenty - Gyakorló: 0-1

József - Babits: 1-2

Gyakorló - Babits: 4-0

József - Mindszenty: 1-0

 

Elődöntők:

Gyakorló - Arany: 1-0

Babits - Pilismarót: 3-1

 

3.helyért:

Pilismarót - Arany: 1-0

 

Döntő:

Gyakorló - Babits: 0-0 ( 1-0 )

Névsor: Bódi Bencce, Vígh Soma, Hertlik Máté, Dobos Norbert, Kajtor Milán, SZabó Ádám, Visi Péter, Ferkó Máté, Vollár László, Révész Marci

 

________________________________________________

VERSENYKIÍRÁS 2012-13.

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

AMELYIK ISKOLA NEVEZNI SZERETNE, KÉREM NOVEMBER 22-IG MINDENKÉPP JELEZZE FELÉM 

E-MAILBEN VAGY TELEFONON!

 

HA AZ ÉV ELEJÉN JELEZTED AZ INDULÁSI SZÁNDÉKOTOKAT, KÉRLEK AKKOR IS JELEZZ VISSZA A MEGERŐSÍTÉS KEDVÉÉRT!

 

1. Verseny helye :

n   Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

n   2012. DECEMBER 5. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.45

3. Szervezők:

n   Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

n   VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás:          I. hely:  érem

II-III. hely:  érem

Minden induló iskola  oklevelet kap.

 

6. Egyéb tudnivalók:

n   a lebonyolítás menete a helyszínen derül ki, a részt vevő csapatok számától függően

n   csak tornacipőben lehet játszani

n   az egységes mez kötelező

n   mérkőzésidő : 10 perc

n   a 3-4.oszt.csapatoknál 5+1 / 12 fő nevezhető / - kispálya

n   Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

n   A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

n   Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt

 

Szerencsés Tamás                                             

 

Esztergom, 2012-11-09

 

__________________________________________________

A verseny győztese2011-12.: Arany J. általános iskola

 

 

VERSENYKIÍRÁS 2011-12.

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

1. Verseny helye :

n   Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

n   2010. DECEMBER 12. hétfő 13.00 ÓRA

n   azok a tanulók, akik 2001-2002-ben születettek

3. Szervezők:

n   Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

n   VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás:

 I – III.  hely: érem + oklevél

Minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

 

n   sorsolás a verseny előtt a helyszínen 12.45kor

n   a lebonyolítás menete a helyszínen derül ki, a részt vevő csapatok számától függően

n   csak tornacipőben lehet játszani

n   az egységes mez kötelező

n   a 3-4.oszt.csapatoknál 5+1 / 12 fő nevezhető / - kispálya

n   Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

n   A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

n   Vitás ügyekben Nagyné Stróbl Katalin technikai vezető dönt

 

Szerencsés Tamás                                             
 
Esztergom, 2011-11-15.

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

2010. december 15-én rendezte meg az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület az esztergomi Gyakorló általános iskolában a 2. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét. A versenyen a körzet iskoláinak 3. és 4. osztályos tanulói vehettek részt. A rendezvényre 6 iskola nevezett, és küzdöttek meg a győztesnek járó trófeáért.

A résztvevőket 2 csoportra osztottuk:

 

„A” csoport:

  1. Petőfi
  2. Gyakorló
  3. József

 

„B” csoport:

  1. Babits
  2. Pilismarót
  3. Arany

 

 

Mérkőzések:

 

-         Petőfi – Gyakorló: 0-0

-         Babits – Arany: 8-2

-         Gyakorló – József: 0-3

-         Babits – Pilismarót: 1-0

-         Petőfi – József: 0-0

-         Arany – Pilismarót: 0-1

 

A helyosztók:

 

5-6. helyért: Arany – Gyakorló: 3-0

 

3-4. helyért: Pilismarót – Petőfi: 0-1

 

1-2. helyért: Babits – József: 3-1

 

A mérkőzéseket Osvald Zsolt vezette.

 

A helyezettek érem és oklevél díjazásban részesültek, valamint a győztes csapat 1 évig őrizheti a Vándorkupát!

 

A győztes csapat névsora:

- Farkas Koppány, Klátyik Balázs, Horváth Roland, Ungvári Máté, Barlangi Balázs, Grábli Gergő, Hernádi Bence,  Hurai Barna

 

 

 

Gratulálunk a győzteseknek!

 

Szerencsés Tamás egyesületi elnök

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

VERSENYKIÍRÁS

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

AMELYIK ISKOLA NEVEZNI SZERETNE, KÉREM NOVEMBER 22-IG MINDENKÉPP JELEZZE FELÉM 

E-MAILBEN VAGY TELEFONON!

 

HA AZ ÉV ELEJÉN JELEZTED AZ INDULÁSI SZÁNDÉKOTOKAT, KÉRLEK AKKOR IS JELEZZ VISSZA A MEGERŐSÍTÉS KEDVÉÉRT!

 

 

NAGYON FONTOS,  A KUPAVÉDŐ A JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA CSAPATA HOZZA MAGÁVAL A KUPÁT

 

1. Verseny helye :

n   Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

n   20010. DECEMBER 15. szerda 12.45ÓRA

3. Szervezők:

n   Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

n   VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás:

I.      hely:  kupa, érem

II-III. hely:  érem

Minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

 

 

 

 

 

 

 

n   a lebonyolítás menete a helyszínen derül ki, a részt vevő csapatok számától függően, sorsolás a verseny előtt a helyszínen 12.45kor

n   csak tornacipőben lehet játszani

n   az egységes mez kötelező

n   mérkőzésidő : 10 perc

n   a 3-4.oszt.csapatoknál 5+1 / 12 fő nevezhető / - kispálya

n   Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

n   A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

n   Vitás ügyekben Nagyné Stróbl Katalin technikai vezető dönt

 

Szerencsés Tamás                                              Esztergom, 20010-11-10.